Neo Mushroom Garden

Eğlence Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 32 MB
  • Version 1.0.8
  • Dil İngilizce
  • Firma BeeworksGames
Mükemmel mantar yetiştiricisi olmaya ne dersiniz? Bu oyunu hemen indirin ve sizin de bir mantar çiftliğiniz olsun.

 Mantar yetiştirmeyi denediniz mi? Mantar nasıl yetişir bir bilginiz var mı? Bu oyunda hepsini öğrenmek için fırsatınız olacak. Kendinize ait mantarları yetiştirmek tamamen sizin sorumluluğunuzda olacak. Böylece mantarın yetiştiği yerleri, yetişmesi için gereken sıcaklığı, nemi ve daha pek çok şeyi öğrenebileceksiniz. Geliştirici özelliğe sahip olan bu oyunda daha pek çok özelliği bulabilirsiniz. Mantar yetiştirirken ihtiyacınız olan araç gereci temin etmek için para harcamanız gerekecek. Bu parayı da mantarları satarak elde edebileceksiniz. Yani yetiştirdiğiniz mantarları satmak da size düşüyor. Kendinizi kaptıracağınız bu oyun sizi içine çekecek ve tam anlamıyla mantar yetiştiricisi olacaksınız.

 Yetiştirdiğiniz mantarlar sayesinde para kazanacaksınız. Kazandığınız paralarla yeni malzemeler ve mantar ekim yerleri satın alabilirsiniz. Mantarlarınız büyüdükçe size daha fazla para verilecek ve böyle böyle oyunda seviye atlayacaksınız. Bu işi tam anlamıyla öğrenmek ve uygulamak sizin yetenek ve becerilerinizle de doğrudan bağlantılı.

 Boş zamanlarınızda keyifle oynayacağınız bu oyunda size verilen görevleri yerine getirirken zamanlamaya dikkat etmeniz gerekecek. Çünkü mantarları zamanından erken ya da geç toplarsanız da emeğiniz boşa gider. Zamanlamanın bu oyunda çok önemli yeri var. Sorumluluk duygunuzu geliştirmenize yardımcı olacak bu oyunu indir butonuna basarak siz de hemen indirebilirsiniz. 

Daha Fazla Göster
Neo Mushroom Garden indir